Kümblustünnist on viimastel aastatel saanud puhke- ja saunakeskuste kõrval koduste saunamõnude loomulik osa. Moodsad kümblustünnid on disainitud eesmärgiga pakkuda kasutajaile lõõgastavaid veeprotseduure ja võimalikult kerget hooldust. Alljärgnevalt toome välja viis põhjust, miks peaks soetama Plasterali kümblustünni:

kümblustünn

Lõõgastab

Kümblustünn lõõgastab ja vähendab stressi. Tegemist on minispaaga, mida omades ei pea sõitma naaberlinna veeprotseduuridele ja on täiesti teie oma valik, millal soovite veemõnusid kas siis üksi, perega või sõpradega nautida.

Lastesõbralik

Plasterali kümblustünnis on spetsiaalsed istekohad laste jaoks. Suvel on näiteks võimalik kasutada tünni väikese basseinina.

Kerge hooldada

Kümblustünni sisu ja viimistluslauad on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mida on lihtne hooldada ning mis peavad vastu ka karmimatele kliimatingimustele.

Kvaliteetne küttekolle

Kümblustünni integreeritud ahi on valmistatud 3 millimeetrisest alumiiniumist millel on klaasist uks ja tuhasahtel. Vesi tünnis soeneb sõltuvalt välistemperatuurist 1,5 – 2 tunni jooksul.

Moodne disain

Plasterali kümblustünn on disainitud nii, et sobib paigaldamiseks koduõuedele, välisaunade juurde, aga integreerida ka näiteks väliterrassidesse, kus see moodustab puhkealaga ühtse terviku.

VAATA KÜMBLUSTÜNNIDE VALIKUT SIIT.

WP_002375