Kümblustünn või tünnisaun?

Meie kõnekeeles ei ole selget vahet mõistetel „kümblustünn“ ja „tünnisaun“, kuna mõlemad väljendavad justkui saunamõnude nautimist tünnis. Iseenesest poleks see vale, kui tegemist ei oleks kahe täiesti erineva asjaga.

Olgu siinkohal ära toodud väike selgitus.

Tünnisaun on toruja kujuga puitehitis, mis meenutab külili asetatud veini- või õllevaati ja millel on uks ning aknad ja mille sisu ei erine tavapärasest leiliruumist. … loe edasi

Milline on kümblustünni ideaalne veetemperatuur?

Kes väikelapsi vannitavad, need teavad, et veetemperatuur vannis võib olla pisut üle 37 kraadi. Kümblustünniga on sama lugu – kümblemismõnude nautimiseks oleks ideaalne kasutada 37 kraadist vett, aga pole hullu, kui veetemperatuur paar kraadi sinna-siia kõigub.

Vältida tuleks vee kuumutamist üle 40 kraadi, sest see võib mõjuda kehvasti tervisele.

Loomulikult võib kümblustünni kasutada lihtsalt karastamiseks ja hoida seal parasjagu nii … loe edasi

5 põhjust Plasterali kümblustünni ostmiseks

Kümblustünnist on viimastel aastatel saanud puhke- ja saunakeskuste kõrval koduste saunamõnude loomulik osa. Moodsad kümblustünnid on disainitud eesmärgiga pakkuda kasutajaile lõõgastavaid veeprotseduure ja võimalikult kerget hooldust. Alljärgnevalt toome välja viis põhjust, miks peaks soetama Plasterali kümblustünni:

Lõõgastab

Kümblustünn lõõgastab ja vähendab stressi. Tegemist on minispaaga, mida omades ei pea sõitma naaberlinna veeprotseduuridele ja on täiesti teie oma valik, millal soovite … loe edasi

Kümblustünn on populaarne vahend lõõgastumiseks

Kümblustünnid, mida rahavasuus pisut ekslikult ka tünnisaunadeks kutsutakse, koguvad üha enam poolehoidjaid ning leiavad endale koha kodudes, kus sauna- ja veemõnudest lugu peetakse.

Ühelt poolt aitab kümblustünni populaarsuse fenomenile tublisti kaasa meie põhjamaine kliima – sõltumata aastaajast on 37-39 kraadises vees kümblemine lihtne viis veeta meeldivalt aega ja pakkuda oma kehale lõõgastust.

Teisalt pole vähetähtis sotsiaalne aspekt – tehislik kuumaveeallikas … loe edasi