Kümblustünni ahi olgu kvaliteetne

Plasterali ahjuga kulub kümblustünni vee soojendamiseks sõltuvalt ilmaoludest kuni poolteist tundi suvel ja kuni kaks tundi talvel.
loe edasi

Saunainstituut uuris kümblustünnide kasutamist

Hiljuti läbi viidud Eesti Saunainstituudi uuringust selgus, et paljud majaomanikud kasutavad kvaliteetseid Plasterali kümblustünne aastaringselt, aga teadlikumad lausa kõigil neljal aastaajal – kevadel, suvel, sügisel ja talvel.

Saunainstituudi uurijad külastasid üht pealinna eramupiirkonda ja vaatlesid, kuidas veetsid oma nädalavahetust perekonnad Kuusk, Tamm ja Saarepuu.

Täpsuse huvides tuleb nimetada, et tegemist oli päikeselise laupäevase pärastlõunaga.

Kikivarvule tõustes ja üle heki perekond … loe edasi

Kümblustünni rentimine on imelihtne!

Pikk suvi täis kõikvõimalikke suveüritusi on ees ja paljude korraldajate peas ringleb küsimus, mida suvepäevade, kokkutulekute, aiapidude või teiste koosviibimiste ajal võiks ette võtta?

Üheks lihtsaks võimaluseks on osana üritusest pakkuda kümblustünni veemõnusid, mis uskuge või mitte,  meelitavad ka väljapeetuima peo lõpus ülikonnad ja kostüümid nagisse riputama ning lõõgastust otsima.

Kümblustünni rentimine üritusteks pole keeruline. Haagisele paigaldatud kümblustünni saab transportida … loe edasi

Kümblustünn on populaarne vahend lõõgastumiseks

Kümblustünnid, mida rahavasuus pisut ekslikult ka tünnisaunadeks kutsutakse, koguvad üha enam poolehoidjaid ning leiavad endale koha kodudes, kus sauna- ja veemõnudest lugu peetakse.

Ühelt poolt aitab kümblustünni populaarsuse fenomenile tublisti kaasa meie põhjamaine kliima – sõltumata aastaajast on 37-39 kraadises vees kümblemine lihtne viis veeta meeldivalt aega ja pakkuda oma kehale lõõgastust.

Teisalt pole vähetähtis sotsiaalne aspekt – tehislik kuumaveeallikas … loe edasi